Friday, 30 December 2016

PELAKSANAAN KOKURIKULUM TAHUN 2017

TARIKH PELAKSANAAN AKTIVITI KOKURIKULUM 2017

BIL
KELAB PERSATUAN /1M1S
Masa : 02.30-04.30 petang
UNIT BERUNIFORM
02.30-04.30 petang
01
11 Januari
18 Januari
02
25 Januari
01 Februari
03
08 Februari
15 Februari
04
22 Februari
01 Mac
05
08 Mac
15 Mac
06
29 Mac
05 April
07
12 April
19 April
08
26 April
03 Mei
09
17 Mei
05 Julai
10
05 Julai
19 Julai
11
09 Ogos
23 Ogos
12
06 September
20 September


Persatuan Silat : Pelaksanaan aktiviti (4.30 petang -06.00 petang) setiap hari Rabu
Setiap Hari Rabu murid-murid Tahun 4, 5 dan 6 memakai baju unit beruniform. Dibenarkan juga memakai  T.Shirt  unit beruniform. Murid-murid Tahun 4 dan 5 dikehendaki membeli Buku Rekod PAJSK dari Kedai Buku Sekolah. 

PERHIMPUNAN RASMI UNIT BERUNIFORM
(Isnin Minggu Ketiga Setiap Bulan)

BIL
TARIKH
UNIT BERTUGAS
1
16 Januari 2017
Tunas Kadet Remaja Sekolah
2
20 Februari 2017
Pengakap
3
17 April 2017
Pergerakan Puteri Islam Malaysia
4
15 Mei 2017
Pandu Puteri Tunas
5
19 Jun 2017
Tunas Kadet Remaja Sekolah
6
17 Julai 2017
Pengakap
7
21 Ogos 2017
Pergerakan Puteri Islam Malaysia
8
18 September 2017
Pandu Puteri Tunas
9
16 Oktober 2017
Tunas Kadet Remaja Sekolah
10
20 November
Pengakap
·         Pakaian mengikut unit Badan Beruniform masing-masing


PELAKSANAAN AKTIVITI MAJLIS SUKAN SEKOLAH DAERAH                                                 SEPANG 2017

TARIKH
AKTIVITI
TEMPAT
CATATAN
11 Januari
Mesyuarat Agung /Kenal Trek
SKDPP

14 Januari
Kejohanan Merentas Desa
SKDPP

18 Januari
Kejohanan M.Desa MSSD
Pantai Bagan Lalang

01-02 Feb
 MSSD - Badminton
SJKC Sin Ming

02-03 Feb
 MSSD- Ping Pong
SMK Putra Perdana

06-07 Feb
 MSDD- S.Takraw
SMK Cyberjaya

13-16 Feb
MSSS-Akuatik


20-24 Feb
Perahu Layar


07-10 Mac
 MSSD-Balapan


11-13 April
MSSD-Catur
SK DABB

17-18 April
MSSD Bola Baling
SK Bukit Bangkong


PENGURUS / JURULATIH
PASUKAN SUKAN DAN PERMAINAN SEKOLAH (MSSD)

1.    Bola Sepak                :      Pn. Suhaizan Osman/En Hazim Bin Harun
2.    Bola Jaring                :      Cik Nurul `Aqilah /Pn. Fazira binti Ismail 
3.    Badminton              :         Haji Zulhilmi Bin Nawawi
4.    Bola Baling                :      Cik Ili Syahirah/ Pn Siti Norhazwani
5.    Olahraga                    :      Cik Ili Syahirah Binti Abd. Ghani/ Haji Zulhilmi
6.    Sahiba                        :      Tengku Fairus /Pn. Noor Sabariah
7.    Sepak Takraw            :      En Hassan Helmin /En. Mohd Faizul
8.    Ping Pong                  :      Pn. Wan Anna Wahidah /Pn. Nor Herda
9.    #Golf                          :      Pn. Noraida Binti Abd. Aziz
10. Catur                         :      Cik Salwa Binti Mohd Hadi/ Pn. Anis Farha
11. #Memanah                :      Haji  Zulhilmi Bin Nawawi/-
12. Merentas Desa         :      En. Hazim Harun /En. Mohd Faizul
13. #Akuatik                     :      Pn. Atirah binti Mustafa (latihan diuruskan oleh ibu /bapa)
14. #Perahu Layar          :      En Hazim bin Harun (latihan diuruskan oleh ibu bapa)
15.#Boling Tenpin           :      Pn Herda (latihan diuruskan oleh ibu/bapa)

Tuan/Puan boleh memaklumkan kepada pihak sekolah jika ada anak yang berbakat dan
berkemahiran dalam sukan permainan yang tersebut di atas. Pihak sekolah amat 
mengalu-alukan kerjasama tuan/puan untuk mencemerlangkan pasukan sukan 
SEDERAP.




No comments:

Post a Comment